Dobra przyszedł czas na krótkie omówienie tego, nad czym przez najbliższe 10 tygodni będę musiał pracować. Chociaż musiał to tak źle nacechowane słowo… Będę chciał pracować i nie mogę się już tego doczekać.

Tutaj miałem nie lada wyzwanie. Chciałem, żeby ten projekt nie był nie wiadomo jak wybujały. Jak pisałem w pierwszym poście, chciałem również coś w ramach tego bloga przekazać. Dlatego zdecydowałem się na taki stosunkowo prosty program, ale wiele można z nim zrobić. Już wyjaśniam sedno zagadnienia.

Mam takie hobby, że czytam czasopisma: Elektronika dla wszystkich, Młody technik oraz ostatnimi czasy Delta (tak, już można zacząć się śmiać). Szczególnie w tym pierwszym jest wiele projektów, do których chciałbym wrócić, jednak oczywiście nie pamiętam gdzie który się znajduje. Aplikacja będzie taką bazą, która pomoże mi zarchiwizować moje zasoby i ułatwi wyszukiwanie. No i tyle w temacie. Myślę, że nie trzeba nic tutaj już wyjaśniać, zapraszam do dyskusji w komentarzach.

Po dłuższej chwili zastanowienia możecie zauważyć, ile różnych tematów można w tym miejscu poruszyć (modelowanie, MVP, specyfikowanie etc.). Ale o tym już będzie w kolejnych postach dotyczących rozwoju projektu.

Najważniejsze:

  • Projekt w GitHub: https://github.com/PiotrWachulec/DajSiePoznac2017
  • Kanał RSS (wymaga konkurs) z kategorią projektu konkursowego: (https://codingtime.pl/category/dajsiepoznac2017/feed/) Thanks WordPress <3

No i dobra, to chyba wszystko na ten temat, czekam na pytania i komentarze i życzę dobrej nocy! 🙂

 

A może…?

Dziękuję Ci, że dotartłeś aż do tego miejsca. Mam nadzieję, że podobał Ci się mój wpis i dowiedziałeś się z niego czegoś wartościowego. Jeżeli chcesz być poinformowanym o moich kolejnych wpisach bądź od czasu do czasu dostać wiadomość ze zbiorem jakiś ciekawych linków, zapisz się proszę do mojego newslettera. Będzie mi niesamowicie miło, jeśli to zrobisz i dołączysz do mojej społeczności!


Piotr Wachulec

Student, konsultant IT/programista, bloger, w wolnych chwilach uczy się nowych rzeczy, tańczy bachatę lub pije pyszną kawę ze znajomymi (chętnie się jej napije także z Tobą! :)). Często można go spotkać na konferencjach, meetupach lub po prostu biegnącego po stolicy na tramwaj. Jego piątka w "teście" Gallupa: Learner, Achiver, Intellection, Relator, Harmony.