Cześć!

To będzie już ostatni na dzisiaj post, ale nie mogłem się powstrzymać, żeby o tym nie napisać. 14. i 15. marca, czyli już za niecałe dwa tygodnie w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej odbędą się 24. Inżynierskie Targi Pracy. To impreza organizowana przez stowarzyszenie studentów BEST. Wystawcy z ponad 100 firm są do dyspozycji studentów przez dwa dni. To doskonała okazja, aby porozmawiać z ewentualnym pracodawcą, zapytać jakie ma wymagania, kogo szuka, może zostawić CV. Warto tam pójść. Ja też tam będę więc do zobaczenia! 🙂

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/InzynierskieTargiPracy/?fref=ts

A zdjęcia z promocji targów, która była na Wydziale Mechatroniki PW, znajdziecie na moim Instagramie.

A może…?

Dziękuję Ci, że dotartłeś aż do tego miejsca. Mam nadzieję, że podobał Ci się mój wpis i dowiedziałeś się z niego czegoś wartościowego. Jeżeli chcesz być poinformowanym o moich kolejnych wpisach bądź od czasu do czasu dostać wiadomość ze zbiorem jakiś ciekawych linków, zapisz się proszę do mojego newslettera. Będzie mi niesamowicie miło, jeśli to zrobisz i dołączysz do mojej społeczności!


Piotr Wachulec

Student, konsultant IT/programista, bloger, w wolnych chwilach uczy się nowych rzeczy, tańczy bachatę lub pije pyszną kawę ze znajomymi (chętnie się jej napije także z Tobą! :)). Często można go spotkać na konferencjach, meetupach lub po prostu biegnącego po stolicy na tramwaj. Jego piątka w "teście" Gallupa: Learner, Achiver, Intellection, Relator, Harmony.