W tej sekcji będę zamieszczał odpowiedzi na pytania, które zadajecie najczęściej lub jeżeli przyjdzie mi coś do głowy, z czym chciałbym się z Wami podzielić w jednym albo dwóch zdaniach.

 1. Co dla Ciebie znaczy to miejsce?
  Jest to przede wszystkim mój zakątek w Internecie. Dzielę się tutaj swoimi opiniami, nabytą wiedzą, spostrzeżeniami. Staram się je cały czas ulepszać, by stanowiło moją wizytówkę, a jednocześnie pozwoliło zebrać fajną społeczność.
 2. Do czego dążysz?
  Mam wiele celów. Niebawem powstanie odpowiednia zakładka na blogu, gdzie będziesz mógł o nich poczytać.
 3. Gdzie Cię można spotkać?
  Gdzie chcesz 🙂 Napisz czy to przez formularz kontaktowy w zakładce powyżej, czy zwykłego emaila, na fanpage na Facebooku, na Twitterze – bardzo, bardzo chętnie Cię poznam!
 4. Jak to wszystko ogarniasz? Blog, jedne studia, drugie, jakieś samorządy i milion innych działań…
  Szczerze? Nie wiem sam. Cały czas się uczę produktywności, ale też i zamykania pewnych spraw i mówienia “Nie” w odpowiednich momentach. Po pierwsze nie można zrobić (niestety) wszystkiego, po drugie nie można być specjalistą we wszystkim, u mnie nadszedł czas na ukierunkowanie się i teraz cały czas dążę, by pozamykać wszelkie nieinteresujące mnie już tematy i zająć się tym, co naprawdę mnie jara (np. blogowaniem!)