Cześć!

Krótko, zwięźle i na temat. Jak pewnie wiesz, byłem ostanio na Expert Summit w Lublinie. Zawsze po konferencji piszę jakąś relację, jednak tym razem nie powstanie taka tradycyjna pisana relacja, ale za to powstał mój pierwszy vlog! Klikamy i oglądamy!

Nie spodziewałem się tylu pozytywnych komentarzy, ale chyba jest fajnie 🙂 Już niebawem kolejny vlog!

Do zobaczyska! 🙂

A może…?

Dziękuję Ci, że dotartłeś aż do tego miejsca. Mam nadzieję, że podobał Ci się mój wpis i dowiedziałeś się z niego czegoś wartościowego. Jeżeli chcesz być poinformowanym o moich kolejnych wpisach bądź od czasu do czasu dostać wiadomość ze zbiorem jakiś ciekawych linków, zapisz się proszę do mojego newslettera. Będzie mi niesamowicie miło, jeśli to zrobisz i dołączysz do mojej społeczności!


Piotr Wachulec

Student, konsultant IT/programista, bloger, w wolnych chwilach uczy się nowych rzeczy, tańczy bachatę lub pije pyszną kawę ze znajomymi (chętnie się jej napije także z Tobą! :)). Często można go spotkać na konferencjach, meetupach lub po prostu biegnącego po stolicy na tramwaj. Jego piątka w "teście" Gallupa: Learner, Achiver, Intellection, Relator, Harmony.