Cześć!

Nazywam się Piotr Wachulec i bardzo się cieszę, że zajrzałeś na mojego bloga. W tej sekcji pozwól, abym krótko Ci się przedstawił.

Na co dzień studiuję kierunek Automatyka i robotyka, specjalność Automatyka na Wydziale Mechatroniki oraz kierunek Informatyka na Wydziale Elektrycznym Politechniki Warszawskiej.

Jestem członkiem Wydziałowej Rady Samorządu Wydziału Mechatroniki. W ramach działalności samorządowej organizuje Noce programowania dla studentów, takiego swojego rodzaju hackatony. To świetna okazja do wspólnej zabawy oraz nauki. Przekazuje także kolegom wiedzę, którą nabywam na studiach informatycznych. Ponadto dla studentów 1. roku prowadzę kursy wyrównawcze z programowania w języku C++.

Poza działalnością samorządową sierpnia 2017 byłem członkiem koła naukowego ADek działającego przy Wydziale Elektrycznym. Koło zajmuje się budową gokartów elektrycznych oraz ostatnimi czasy również dronów. Co roku uczestniczymy w międzynarodowych zawodach gokartów elektrycznych we Francji.

Prywatnie interesuję się oczywiście programowaniem. Na przestrzeni kilku ostatnich lat uczyłem się różnych języków w zależności od potrzeb.

Poza programowaniem gdzieś w głowie siedzi mi szeroko pojęte majsterkowanie oraz elektronika, ale oczywiście nie tylko. Jeżeli organizujesz/chcesz zorganizować coś ciekawego, projekt, konferencja, cokolwiek i szukasz rąk do pracy – napisz! Chętnie Ci pomogę, jak tylko umiem 🙂

Pod linkami znajdują się do pobrania moje CV w języku polskim oraz angielskim.